.

.

Youdert 8 Парчиња Банана Клип Коса Clincher Банана Косата со Чешел Ноктот Класичен конска опашка Носителот на Одлуки Клипови Не се Лизга Банана Коса Затворач Fishtail Губење н?

Youdert 8 Парчиња Банана Клип Коса Clincher Банана Косата со Чешел Ноктот Класичен конска опашка Носителот на

DEN 922.56

Пристапност
Во достапна форма

Убаво присутни : не се лизга конска опашка ноктот носителите на одлуки може да биде споделена како убаво подароци со вашата мајка, сестра девојка и други женски пријатели можете да ги испратите на Денот на Вљубените лице годишнината роденден да ја покажете вашата љубов и грижа што ќе ги направи повеќе атрактивна и шармантна.Силен стисок на коса : овие коса clincher банана косата со чешел канџи имаат interlocking заби на двете страни и да се чешла функција која обезбедува коса цврсто за да се спречи тоа од паѓање ќе не направи штета на вашиот скалп не се лизга и удобен за носење.Можете да се консултираат со клиентите преку e-mail за да прилагодите на слики или форми сакате.Подарок за пријатели : исклучителна ретро fishtail губење на контрола чешли може да дејствува како идеален претставува за пријатели кои сакаат DIY фризури можете да испратите барање за поставување на вашата мајка, сестра девојка и други женски пријатели на Денот на Вљубените лице годишнината роденден proms и така натаму.Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.Карактеристики : 8 Стилови на банана клипови : Постојат 8 парчиња банана s 8 различни стилови се достапни погодна за многу видови на коса, како што се густа кадрава долго или брановидна коса ќе донесе без товарот на вашата коса и скалп.Некои производи кои ќе го прифати прилагодување.

Главните карактеристики

Избор на клиент