.

.

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ BEADED ИНДИСКИОТ НАКИТ МАЈЧИН УМЕТНОСТ BEADED КОЊ МУШКА РАБОТА ЦРВЕНО BARRETTE Z-34-SB-1

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ BEADED ИНДИСКИОТ НАКИТ МАЈЧИН УМЕТНОСТ BEADED КОЊ МУШКА РАБОТА ЦРВЕНО BARRETTE Z-34-SB-1

DEN 924.00

Пристапност
Во достапна форма

Beaded накит за Коса Barrette, рачно изработени Коса, Накит , Модни Накит за Коса Barrette.Овие убави коса клипови се studily направени за коса, barrettes ќе остане во девојки коса без лизгање.Тоа е погоден и лесен за Свадба, забава, Вечер Фустан со овој прекрасен подарок.Одлично за flapper костими или како акцент за посебен ден.Издржливи клипови остане во дури најтврдоглавите коса.Метал : НИКОЈ, Монистра : Cz Семе Мониста Тежина : 19.6 g Должина : 4.2 инчен Max Width : 1.4 инч.Ла Vivia МАЈЧИН УМЕТНОСТ BEADED КОЊ BEADWORK ЦРВЕНО BARRETTE Z-34-SB-1 Коњ Слика Мајчин Уметност Рака Beaded Коса Клипови Barrette Назад Заврши во Мека Кожа.Француски Метален Клип .11/0 Size CZ Семе Мониста Боја - Црвена, Црна, Бела, Кафеава, Сива, Жолта.Метал : НИКОЈ, Монистра : Cz Семе Мониста Тежина : 19.6 g Должина : 4.2 инчен Max Width : 1.4 инчен ЗАБЕЛЕШКА : Сликите се зголемени за да ви даде повеќе детали.Ве молиме да обрнете внимание за опис .Внимателно прочитајте ги користиме Fed Ex, DHL , TNT, Каде во Директна услуга достапна на овие Меѓународни Couriers .Во случај на оддалечена локација каде се Fed Ex, DHL , TNT услуга не е достапна , Ние брод од страна на Индија Пост , Објектот ќе биде Предаден во Рок од 48 часа по исплата е расчисти време на испорака обично трае 2-3 недели, (max 4 недели), во зависност во која земја & локација Клиенти се одговорни за давачки и ДДВ се наплаќа од нивната земја на живеење.Ние ви препорачуваме да се јавите во вашата локална царинска испостава ако имате прашања во врска со ова.

Главните карактеристики

Избор на клиент