.

.

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-6

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-6

DEN 919.20

Пристапност
Во достапна форма

Давање овој headband како единствен присутен за вашите најблиски, како љубовник, девојка, сопруга, свршеница, мајка, ќерка, внука, вашите пријателки, или дури и себе си за ноќта на вештерките, роденден, денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, нова година е ден, велигден и така натаму, ја искажете вашата љубов кон нив, и ги прават да се чувствуваат многу посебен и шармантна само како ѕвезда. 【ОКО-ФАЌАЊЕ на ИРВАСИ ЕЛЕНОВ HEADBAND】 Божиќ доаѓа!Дали сакате да се направи свој уникатен стил, и да се издвоите од толпата?сега ќе го добиете одговорот.Погоден за роденден, свадба, ангажман, кога партијата, бебе туш, булчински туш, bachelorette партија, ноќта партија, годишнина, матура, пантомимичари, carnivals, mardi gras, cosplay, housewarming партија, божиќ партија, нова година е ден, дури и секојдневна употреба или било место што сакате, нагласи вашиот изглед, се направи повеќе елегантна и убава.Тоа е еластичен и лесно да се вклопи во вашиот шеф големина со одржување на сите day Fit за повеќето прилики : Како роденден, животински тема партија bachelorette партија, девојки ноќ надвор, племенски партија, божиќ партија, нова година партија, ноќта на вештерките парада, cosplay партија, фотографирање пука, вечера, дури и дневни use Portable : Тоа е пренослив со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат со вашите кеси, можете да уживате во секое време и anywhere Warm Совети : ве Молиме рака мие, не машина wash Please не се поттикнат да ги со силна сила, и да се чува далеку од оган.Можете да добиете 4 парчиња слатки елен еленов headband со модата и уникатен стил, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи ова губење на карики.Тоа е пренослив со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат со вашите кеси, можете да уживате во секое време и насекаде.Божиќ е да доаѓаат, ова ирваси еленски headband се толку симпатична и модерен, ќе ти светнат како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на compliments Specifications : Материјал : plastic Color : како што е прикажано во pics Feature : Уникатен дизајн : Ова headband во форма на ирваси рогови, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи овој коса bands Great подарок : најдобар подарок за жени и девојки, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, син, вашите пријатели или дури и себе си за денот, ноќта на вештерките, божиќ и така on One големина одговара на сите : Тоа може да се вклопат за секого, како и возрасните, тинејџери и високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент