.

.

JSJJQAZ Кинески Hairpin Индискиот Накит Earring&Шноли Поставите Обетки за Жените Косата Додатоци Циганска Pendant Девојка (Метална Боја : HXE084 1)

JSJJQAZ Кинески Hairpin Индискиот Накит Earring&Шноли Поставите Обетки за Жените Косата Додатоци Циганска Pendant

DEN 1660.80

Пристапност
Во достапна форма

1,прекрасен накит додаток за да го прикажете вашиот сопствен стил и ве прави повеќе шармантен. 2,Откако носи тоа, ќе биде во центарот во толпата. 3,Тоа ќе биде идеален подарок за вашата девојка, сопруга, свршеница, ќерка, мајка. 4,Моден дизајн, Голем и лесно за вас да DIY вашата коса стил. 5,те Прави толку атрактивни и освои толку многу комплименти, кога ќе го носат.Одговара За : Жените,Girls Earrings Стил : рачно изработени, Елегантен, Долго, Гроздобер, Мода, Ethnic Size : Како Слика Show Color:Како picture Original Место:Жеџијанг во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент