.

.

Bettomshin Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Круг Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина Алатка, Круг Јаглероден Челик Кожа Занает Дупка Удар, 30мм Дупк

Bettomshin Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Круг Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина

DEN 465.60

Пристапност
Во достапна форма

【Димензија】- Големина на Шупливи Удар : 30мм / 1.18-инчен; Вкупна Должина : 100mm / 3.94-инчен.На удирање обликот на овој удар е кружни. 【Материјал】- Челик удар постави направени од најтврдокорните јаглероден челик е издржлив, острина, добро темпериран& круг сечење на работ, knurled тело за сигурна потпора и лесен за идентификација. 【Специјален Дизајн】- посебен дизајн не само што може да заштедите енергија, но исто така и лесно се сече низ повеќе слоеви на ткаенина.И не се лизга и удобна рачка.На работ е подложен на топлина процес на преработка, и остар носат-отпорни, сечење е мазна. 【Погодно】- Шупливи удар е лесен за користење од страна на ставање на заптивка дупка удар во текот област што треба да ја дупка и го возврати ударот заврши со чекан или mallet, создавање на уникатен ефект на кожа со различни модели punchers. 【Апликации】- Шупливи Дупка Удар Машина Алатка за дупчење дупки во Кожа, дихтунзи, пластика, текстил, хартија.Се препорачува за falconry, хоби, занаети, моделирање, дома поправка или било обичај кожа работа и др.Bettomshin Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Круг Шупливи Punch Features1. Челик удар постави направени од издржлив, топлина третираат јаглероден челик за траен сечење на рабови.2. Специјален дизајн, се заштеди енергија, лесно може да се намали преку повеќе слоеви на ткаенина.3. За дупчење дупки во дихтунзи, Кожа, пластика, текстил, хартија.4. Се препорачува за falconry, хоби, занаети, моделирање, дома поправка итн.5. Лесен за употреба со ставање на заптивка дупка удар во текот област со чекан или mallet.6. На работ е подложен на топлина процес на преработка, и остар носат-отпорни, сечење е мазна, погоден за удирање со разни материјали.7. Чувајте ги надвор од децата се постигне поради остар prong заптивка машина удирање алатка.Технички Параметри* Име на Производ : Кожа Шупливи Удар* Материјал : Јаглероден Челик* Удирање Облик : Тркалезна* Големина на Шупливи Удар : 30мм / 1.18-инчен* Вкупна Должина : 100mm / 3.94-inch Package Содржина : * 1 x Шупливи Удар.

Главните карактеристики

Избор на клиент