.

.

NOOFORMER Патување Превртена Автоматски Чадор – Обратна Windproof Голф Компактен Лесен Автомобил Чадори за Мажи & Жени

NOOFORMER Патување Превртена Автоматски Чадор – Обратна Windproof Голф Компактен Лесен Автомобил Чадори за Мажи

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ОБРАТНА ВИТКАЊЕ ДИЗАЈН – се Се уште вознемирен за добивање на влажни кога ќе стапнат во автомобил во поројниот дожд, дури и ако сте го користите вашиот чадор?Сега имаме најдобро решение : ПРЕВРТЕН ВИТКАЊЕ ЧАДОР!Оваа обратна чадор поклопецот на влажни внатрешноста и сува надвор кога ќе стапнат во вашиот автомобил, или не чувајте или каде и да се, што ја спречува водата од капе, одржување на подови и автомобили се исуши.НАДГРАДИ WINDPROOF И ВОДООТПОРЕН - за Разлика од другите мали чадори направени од 6 ребра,нашата мини windproof чадор е направен од 8 ребра.Ова патување чадор е доволно флексибилен за да го издржат моќен правец без свртуваат внатре кон надвор.Крошна е направен од висока густина 210 T rip-стоп водоотпорен материјал кој прави добро на водоотпорен функција.Без разлика колку се тешки ветер и дожд, капата не ќе скршен.За АВТОМАТСКО ОТВОРАЊЕ/ЗАТВОРАЊЕ КОПЧЕТО ДИЗАЈН - Целосно автоматски систем за една рака дизајн, совршено за една рака операција.Едноставно ја ОТВОРИТЕ или ЗАТВОРИТЕ апликацијата автоматски чадор со притискање на едно копче во само 1s да ви даде брз дожд заштита кога вашиот друга страна е прифаќање или извршување нешто.ПРЕНОСНИ & КОМПАКТЕН ЧАДОР - Тоа е 0.88 LB (за тежината на два ПЛУС) и само 12.79 инчи кога укината ,додека се отвора за голем 46.5 инчи крошна.Оваа обратна чадор е лесно да ги зачувате во вашиот автомобил, вашиот чанти, ранци, tavel торби итн.Тоа е совршен за патување, бизнис, кампување, риболов, и секојдневна употреба.Погоден за мажи и жени.КЛИЕНТИТЕ SURVICE – Ако сте незадоволни со нашите голф чадор ,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши вашиот проблем веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент