.

.

Pudwy 1 компјутер Девојки Rhinestones Страна Удира Коса Клипови Жените Коса Додатоци Бисер Barrette Кристал Косата Игли Подарок 2

Pudwy 1 компјутер Девојки Rhinestones Страна Удира Коса Клипови Жените Коса Додатоци Бисер Barrette Кристал

DEN 2035.20

Пристапност
Во достапна форма

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да носат ги посетуваат страните, церемонии и секојдневно носење, практични и корисни за вас; Тие се исто така прекрасни подароци за вашите најблиски, семејството, пријател и така натаму. ❖Материјал : Нашиот цвет сјајна кристал коса barrettes се направени од кристал, faux кристал, легура, трајни и сјајна. ❖Убаво се Надополнуваат : прекрасни коса клипови се убаво декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и елегантен.Убава нежна коса, игли, многу привлечни.Погоден за повеќето жени и девојки да се носат. ❖Уникатен Дизајн : 444% рачно изработени сјајна кристал коса клипови со различни модели дизајн направи да се презентира уникатната класична елеганција. ❖По Продажбата на Услугата : Ние го цениме вашиот шопинг искуство многу, па ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди да ви даде совршено решение.Метали Тип на : Нерѓосувачки Steel Gender : Women Shapeшема : PLANTStyle : TRENDYType : Barrettes Item Тип : Hairwear Fine или Мода : Fashion Material : Кристал.

Главните карактеристики

Избор на клиент