.

.

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-15

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-15

DEN 1874.40

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е голем дар за жени и девојки.Погоден за роденден, свадба, ангажман, кога партијата, бебе туш, булчински туш, bachelorette партија, ноќта партија, годишнина, матура, пантомимичари, carnivals, mardi gras, cosplay, housewarming партија, божиќ партија, нова година е ден, дури и секојдневна употреба или било место што сакате, нагласи вашиот изглед, се направи повеќе елегантна и убава.Кога одите на cosplay партија, девојки ноќ надвор, или bachelorette партија, овој ирваси коса карики дефинитивно направи да се преден план на вниманието на јавноста.Тоа е еластичен и лесно да се вклопи во вашиот шеф големина со одржување на сите day Fit за повеќето прилики : Како роденден, животински тема партија bachelorette партија, девојки ноќ надвор, племенски партија, божиќ партија, нова година партија, ноќта на вештерките парада, cosplay партија, фотографирање пука, вечера, дури и дневни use Portable : Тоа е пренослив со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат со вашите кеси, можете да уживате во секое време и anywhere Warm Совети : ве Молиме рака мие, не машина wash Please не се поттикнат да ги со силна сила, и да се чува далеку од оган.Божиќ е да доаѓаат, ова ирваси еленски headband се толку симпатична и модерен, ќе ти светнат како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на compliments Specifications : Материјал : plastic Color : како што е прикажано во pics Feature : Уникатен дизајн : Ова headband во форма на ирваси рогови, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи овој коса bands Great подарок : најдобар подарок за жени и девојки, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, син, вашите пријатели или дури и себе си за денот, ноќта на вештерките, божиќ и така on One големина одговара на сите : Тоа може да се вклопат за секого, како и возрасните, тинејџери и високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент