.

.

FEIGAO Бенто Кутија,Храна Одделение PP Ручек Контејнери,со Висок Капацитет Оброк Првично Сад,Јапонски Стил Деца Ручек Кутија,Храна Контејнерите со Капаци

FEIGAO Бенто Кутија,Храна Одделение PP Ручек Контејнери,со Висок Капацитет Оброк Првично Сад,Јапонски Стил Деца

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА И БОЈА】еден слој : 15.7x15.7x8.7cm/2 слој : 15.7x15.7x14.7cm/3 слој : 15.7x15.7x20.9cm (бела/жолта/сина). 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 Сите наши ручек кутија контејнери се направени со вас и вашето здравје во умот, направени од највисок квалитет на храна-одделение PP пластика.Овие контејнери се BPA free, температурата отпорни и microwavable.Произведени преку шприц, за да осигураме дека нашите производи имаат херметички капаци за да го запечати и безбедно чување на храна. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】садот има лесна за носење справи.Можете да го носат на FEIGAO салата сад како ручек за полнење поединечно, или пак тоа во еден ранец.Тој е дизајниран да биде лесен за носење и лесно да се отвори и да се стави настрана. 【ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ПЕЧАТ】капакот има силикони заптивка за да се спречи протекување.Ставете го овој сад во вашата торба или ташна без да се грижиш за течности да прави хаос.2 заклучување clasps на сите 2 страни на сад се огласи со коишто се слушаат, "кликнете" па можете да бидете сигурни дека тоа е заклучен и нема да излегуваат во јавноста. 【ВИСТИНСКИ СЕРВИС】Кога Ќе Купите FEIGAO,Можете Да се Опуштите Знаејќи Имате Посветен Тим На Вистински Луѓе се Подготвени Да Ви Помогнат Со какви Било Прашања Или прашања Може да Имате.FEATURESFEIGAO Овој производ има 3 типа и 3 бои за вашиот избор.За да ги задоволат вашите различни потреби и хоби.1. Тоа може да се загрева во микробранова печка, највисок отпорност на топлина е 120℃.2. Тоа може да биде ладилник во фрижидер, не се плаши од ниска температура, и може да издржи ниска температура од -20°C. 3. По затворањето на капакот, притиснете на силиконски plug цврсто да се направи тоа течење-доказ.4. На стигнале силикони се справи го прави лесен за носење.SPECIFICATIONBrand : FEIGAOProduct Име : Бенто Box Color : блу/бела/yellow Material : храна одделение PPSize : еден слој : 15.7x15.7x8.7cm/2 слој : 15.7x15.7x14.7cm/3 слој : 15.7x15.7x20.9cm Capacity : еден слој : 700ml/2 слој : 1400ml/3 слој : 2100ml Package вклучува : 1 Pcs ручек box Note : Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0,5-1cm, ова е нормална појава, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент