.

.

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-2

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-2

DEN 1336.80

Пристапност
Во достапна форма

Немојте да се поттикнат да ги со силна сила。.【УДОБНО ДА се КОРИСТИ И ПРЕНОСНИ】 Оваа ирваси еленски hairbands се универзални-фитинг дизајн, еластична со мека на допир, лесно да се вклопи во вашата глава и удобен за носење, една големина одговара за повеќето луѓе, и било која возраст, особено со жени и девојки. 【ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ】 Оваа елени рог headband е толку слатка и модерен, можете да го носат овој како ирваси девојка на божиќ парада и партија.Божиќ е да доаѓаат, ова ирваси еленски headband се толку симпатична и модерен, ќе ти светнат како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на compliments Specifications : Материјал : plastic Color : како што е прикажано во pics Feature : Уникатен дизајн : Ова headband во форма на ирваси рогови, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи овој коса bands Great подарок : најдобар подарок за жени и девојки, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, син, вашите пријатели или дури и себе си за денот, ноќта на вештерките, божиќ и така on One големина одговара на сите : Тоа може да се вклопат за секого, како и возрасните, тинејџери и високи.Погоден за роденден, свадба, ангажман, кога партијата, бебе туш, булчински туш, bachelorette партија, ноќта партија, годишнина, матура, пантомимичари, carnivals, mardi gras, cosplay, housewarming партија, божиќ партија, нова година е ден, дури и секојдневна употреба или било место што сакате, нагласи вашиот изглед, се направи повеќе елегантна и убава.Можете да добиете 4 парчиња слатки елен еленов headband со модата и уникатен стил, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи ова губење на карики.

Главните карактеристики

Избор на клиент