.

.

Пејачот Хари Стилови Налепници 50 Пакет Decals за Лаптоп Компјутер Скејтборд Шишиња со Вода Автомобил Тинејџерите Налепница

Пејачот Хари Стилови Налепници 50 Пакет Decals за Лаптоп Компјутер Скејтборд Шишиња со Вода Автомобил Тинејџерите

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете За 3-4 инчи 50 парчиња на Кул налепници Без дупликати.и живописни налепници ќе додадете боја во животот.Пофалби и добро расположение !.Дизајниран за тинејџерите.Фантастичен подарок за тинејџерите.Совршен за облагородување лап-топ компјутери,Ранци, Скејтборди, Багаж, Автомобили, Браници, Велосипеди, Велосипеди, Спална соба, Патување Случај, Велосипед, Мотоцикл, Аикидо.Кул налепници кој е водоотпорен функција, здрав и силен лепило.Лесно да се отстрани и да не ја напушти која и да остатоците зад себе.Боја тешко згаснува надвор, вие само треба да ја користите вашата имагинација и да се создаде дела со нашите графити decals!.Налепници : 50 PCS НЕ се повтори налепница.Секој налепница мерки За 3-4 инчи.Погоден за компјутер,скутер, велосипед, шишиња со вода, автомобил, е најдобриот подарок за тинејџерите,пријатели и љубовници да ги красат од DIY.Можете да ги красат вашата канцеларија на животната средина, го направите вашиот здодевна работа и живот повеќе шарени, и да ја направат полесно да се идентификува свој предмети.Вие никогаш не ќе се најдат два исти налепници во еден пакет.Налепници изграден со заштита од сонце и водоотпорен функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент