.

.

Чадор Шапка, Bocampty 37 инчи Риболов Чадор Шапка Рацете Слободни Количка за УВ Заштита Чадор Капа Прилагодливи Headwear за Риболов Голф Кампување Плажа Градинарство Sunshade О

Чадор Шапка, Bocampty 37 инчи Риболов Чадор Шапка Рацете Слободни Количка за УВ Заштита Чадор Капа Прилагодливи

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕГОЛЕМИ - 37" Дијаметар е Доволно Широка за да ви даде многу покриеност - го задржува сонце и дожд од добивање никаде блиску до вратот и рамениците.Кога се распадна, тоа изгледа како патување-големина чадор.ОДРАЗУВААТ ТОПЛИНА КРПА - Сребрена Облога Крпа Врвот Одбиени Светлина Оф, Па Не се Апсорбира Топлина и Анти-УВ, Кој Ви Држи Многу Поладна со Сонцето Исклучите Вашиот Шеф.ОДГОВАРА НАЈМНОГУ на Оваа шапка се одликува со еластична headband се протега доволно голема за да собере една возрасни главата 7.1-7.9 инчен.и Пролет-Стоп Lanyard Кабелот за Заклучување Направи тоа цврсто на место под брадата, дури и во правец.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА притиснете го копчето кога ќе ја затворите чадор како нормален една прави тоа автоматски ќе се повлече; 7 метал ребра прави чадор многу силна.Широко Апликација - го Носат овој чадор капа на дожд или сјај да се задржи вашите раце слободни.Погоден за градинарство, туризам, земјоделство, голф и ноќта на Вештерките костим итн.Оваа капа е голем личен sunshade на плажа или за риболов Премногу.Чадор шапка Замислете што можете да го направите во ветер или сонце со двете раце за слободни наместо една страна врзан држи чадор!.Bocampty Чадор шапка може да се задржи вашите раце слободно, тоа е Шарени и многу забава!Одлично за надворешна партии или други забавни семејни излети!.Лесни, но цврсти чадор шапка, кога се пропадна, тоа изгледа како патување-големина чадор, лесно да се спроведе.само да ја искористам оваа забава чадор шапка и да уживате во себе си со вашите семејства во отворено!.Не дозволувајте дождот или силна сонцето ги расипат вашата забава!Носи оваа 37.4 инчен дијаметар чадор шапка може да се задржи ги двете раце за слободни додека заштита на главата од ветер или сонце.Тоа е совршено колега додека врнежлив и топло време.Компактен дизајн и лесна тежина, Страшни кул.Корисна и забавна, не само корисна направа, но, исто така, може да се користи како ноќта на Вештерките костим.Голема Новина Подарок за вашиот татко, мајка и пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент