.

.

Хари Потер Хогвортс Алумни Сртот Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Хари Потер Хогвортс Алумни Сртот Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Хари Потер производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.ХАРИ ПОТЕР знаци, имиња и поврзани indicia се & WBEI. (s20).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -) ⁣ ⁣За Дизајн : Хари Потер е еден од најдобро продаваниот фантазија книга серија на сите времиња.Од умот на Џ. К.Роулинг, Хари, Рон, Hermione, Dumbledore, Волдеморт, Snape, Hagrid, и сите други појави во филмови, игри, и многу, и сè друго.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Хари Потер производ!.

Главните карактеристики

Избор на клиент