.

.

CAQLEGE Девојка Геометриски Hairpin 2 парчиња Класичен Plaid Коса Ноктот Клипови за Жените Hairpin Headband Коса Канџи за Девојки Коса Додатоци Headwear Украс (Боја : Кафена 2pc)

CAQLEGE Девојка Геометриски Hairpin 2 парчиња Класичен Plaid Коса Ноктот Клипови за Жените Hairpin Headband

DEN 916.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Изработени од метални легури, имитација бисер и акрилна смола, силен и издржлив материјал, убава и исклучителна гледа.Не му Наштети на Вашата Коса : Овие коса клипови се на мазни површини, Без остри завршува, нежна и удобно додатоци кои се минимизира snags и намалување на судири.Таа има на главата цврсто, без повреда на вашата коса и да носи убава коса стил.Моден Дизајн : Шупливи геометриски коса клипови со модата модел, не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer симпатична и елегантен.Широк Апликации : Овие прекрасни коса клипови може да се примени во различни прилики, што можете повеќе поставен во секојдневниот живот, страните, церемонии, proms, свадби, родендени, датуми, одмор и photoshoot.Совршен Подарок : Нежна и сјајна коса Barrettes множества се најжешките подароци за жени и девојки, како Прекрасен Подарок во Роденден, Божик, Нова Година е Ден.Материјал : Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент