.

.

Црна+Декер MX600R Хеликс Перформанси Премиум Страна, 5-Брзински Миксер, Црвена, мали

Црна+Декер MX600R Хеликс Перформанси Премиум Страна, 5-Брзински Миксер, Црвена, мали

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

2 X Повеќе Beater Површина : Зголемена површина на beaters овозможува повеќе контакт со состојки и целосна контрола на мешање.Ова мешање сет вклучува : две хеликс beaters, две тесто куки, и една жица whisk.Засилен Најлон Beaters : хеликс beaters се направени со засилен најлон, доставување на сила за да се справи со тешки меша и издржливост за доследна изведба. 5 Брзини + Турбо Поттик : Пронајдете вистинската брзина за секој мешање задача.Плус, можете полека да се зголеми брзина за оптимално мешање на конзистентност и да се спречи мензи.Хеликс Beaters – Општи Мешање.Тестото Куки – Дебел Смеси, Doughs.Whisk – Бичувањето, Aerating.Боја : Црвена Ново од ЦРНА+ДЕКЕР!Напредни хеликс дизајн зголемува beater се поклопуваат за брзо мешање.ЦРНА+ДЕКЕР Хеликс Перформанси Премиум Рака Миксер карактеристики засилен најлон beaters.250-вати мотор работи на пет брзини.Плус, посебно турбо зголеми додава моќ зголемување на секое мешање на брзина да се комбинираат дебели состојки во ниеден момент.Оваа група ги вклучува две хеликс beaters, две тесто куки, и една жица whisk; што ќе ви овозможи да брзо да се создаде торта и cookie batters, леб doughs, се шири и сосови, домашно шлаг крем, шлаг жолчките за вкусен бакнеж, и многу повеќе вкусни рецепти.Сите додатоци се чуваат во склопот на умно дизајниран за чување, кој се користи миксер себеси како snap-на капакот.Расчистување е бриз со авто-вадење на копче, со што брзо се прекинува на машина за миење садови-безбедно мешање tools.Плус, можете дополнително да го спречи мензи со пета и сад одмор, кој им овозможува на миксер за да седат исправено на работ на чинијата.Складирање случај има сите вклучени додатоци и користи миксер како snap-на капакот.Расчистување е лесно благодарение на машина за миење садови-безбедно мешање додатоци.Суптилна хром акценти испорача храбар изглед за дополнување на напредни перформанси.Петицата на миксер е дизајниран за да се одморат во исправена позиција на шалтер или да седнете на работ на чинијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент