.

.

Ориз Фармацевт - 4 Мрежа, Транспарентно, Ротирање, Херметички Складирање на Храна за Зрна, Хидрати, Шеќер, Бонбони, Кафе, Грав, Куче Храна (Бела)

Ориз Фармацевт - 4 Мрежа, Транспарентно, Ротирање, Херметички Складирање на Храна за Зрна, Хидрати, Шеќер, Бонбони,

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

????Голем Капацитет за Складирање : да се Прави ефикасен начин достапен!На STOCKDROP 4-grid ориз фармацевт е наменета за мали херои на храна - леќа и житни зрна.Оваа 16.53-инчен кујна gadget носи дарежлив простор за вашиот омилен четири staples напор за издавање. ????Smart Простор Организатор : истекува на просторот на кујната полиците и кабинети?Ајде да се стави крај на хаосот со еден генијален кујна организација експерт.Продавница најчесто се консумира зрна во нашата храна фармацевт без било хаос, мирис трансфер, или дополнителен напор, и да живее средена живот!. ????Шик Countertop се Прикаже : Заборавајте деновите на непривлечна пластични контејнери и обичен изглед складирање точење.Нашиот модерен сува храна за складирање сад со својот префинет блесок, беспрекорна линии и елегантни криви се екранот-достоен допир на гламур дека вашата кујна се водат за исчезнати. ????Долготрајна Свежина : Секој пат кога ќе се ископа зрна од провизии ќе го компромитира целиот парк.Што е нашата овес контејнери лек дека со херметички складирање и помалку фреквентните refills.Значи, вашите содржини ќе останат слободни од инсекти, влага, и губење на мирис или вкус за подолги периоди. ????Пријателски Сигурен Дизајн : Премиум лесни, shatterproof, scratchproof се изгради па можете да им верувате на нашите кафе фармацевт, без сомнение.Rotatable, брзо, една-притисни издавање, и паметен сад со лесен-зафат рачка за не-кавга ракување.Што друго ти треба во зрно фармацевт?.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент