.

.

Обоени Органски Бебе Унисекс Органски Памук Младата Jogger Панталони

Обоени Органски Бебе Унисекс Органски Памук Младата Jogger Панталони

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма

Предвремени затворање. 100% Органски Памук.Водата врз Основа АЗО / Тешки Метали Слободни Бои И Nickle Слободни Прилепува.Одржливо направени без штетни хемикалии или пестициди.Тоа му треба одговорен однос произведени во sweatshop и детскиот труд слободни објекти во Индија.Давање назад е во срцето на КО, што е причината зошто ние го партнерот на месечна со организации кои им помагаат на семејствата кои имаат потреба.Неверојатно мека и пријатна, нашата органска Круз Joggers се совршен натпревар назад кон нашата органски bodysuits и pullovers.Со симпатична опуштено и slouchy одговара, овие joggers се одлични за исполнување или snuggles на каучот.

Главните карактеристики

Избор на клиент