.

.

UKCOCO Мобилен Телефон Шарм Сплит Прстен на Рака Сребрен Тон Црна Lanyard Видиме Рака Шарм Канапи за Мобилен Телефон/ Mp3/ Mp4/ USB Флеш Диск/Keyring и Повеќе 100PCS

UKCOCO Мобилен Телефон Шарм Сплит Прстен на Рака Сребрен Тон Црна Lanyard Видиме Рака Шарм Канапи за Мобилен

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува - Има 100 Мобилен Телефон Шарм Сплит Прстен Ремени во пакет за да се задоволат секојдневните потреби.Применливи Објекти - Овој телефон шарм рака е погоден за мали додатоци, клучните прстени, значка на сопствениците и други украси или други рачно изработени накит одлуки додатоци.Лесен за Употреба - Лесни телефон шарм lanyard, соодветна должина, лесен за носење, лесно да се поврзете и расклопување.Високо - квалитетни Материјали - Ова lanyard е рачно направен од високо - квалитет полиестер влакна, носат - отпорни, и силна.По - продажбата на Услугата - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Функција - Бренд : UKCOCO.- Материјал : Полиестер.- Боја : Црна Димензии : 6. 00 X0. 80 X0. 20cm/ 2. 36 X0. 31 X0. 08inch.- Има 100 Мобилен Телефон Шарм Сплит Прстен Ремени во пакет за да се задоволат секојдневните потреби.- Овој телефон шарм рака е погоден за мали додатоци, клучните прстени, значка на сопствениците и други украси или други рачно изработени накит одлуки додатоци.- Лесни телефон шарм lanyard, соодветна должина, лесен за носење, лесно да се поврзете и расклопување.- Оваа lanyard е рачно направен од високо - квалитет полиестер влакна, носат - отпорни, и силна.Пакет Вклучувајќи 100 x UKCOCO Мобилен Телефон Landyard.

Главните карактеристики

Избор на клиент