.

.

Преносни Количка за Патување Силикони Бенто Кутија за Деца & Возрасни И Храна Садовите за Складирање Обновливи Ручек Кутија Печат Свежи Кутија Течење-доказ-Микроб?

Преносни Количка за Патување Силикони Бенто Кутија за Деца & Возрасни И Храна Садовите за Складирање Обновливи

DEN 1893.12

Пристапност
Во достапна форма

-Соодветни прилики : На ручек кутии се многу лесен за складирање и за носење.Дали сте уморни од трошење на пари за купување готови нездрава храна?Овој ручек кутија е одличен нов алтернатива за еднократна употреба за подготовка на храна, контејнери.Воведување на единствена стилови и препорачани производи.Може да се стави тестенини, пилешко, овошје, се суши и да уживаат во секое време, насекаде. -Боја : Сива Димензии : 10*8.Едно парче калапи, лесен за чистење.Нашата цел : 100% задоволни корисници.Сепак, ако не сте задоволни со вашиот ручек кутија, можете да не контактирате директно преку порака и да се добие целосна наплата. 【Лесно да се отвори】-На силиконски бенто кутија со капак има пропустливи, па кога ќе чување храна во ручек кутија, може да се ослободи притисок од пропустливи за да го отворите и затворите капакот лесно.Употреба : Отворен пропустливи приклучок пред затворање на капакот, затворете го капакот и притиснете го капакот неколку пати за да се отстрани вишокот на воздух од сад и конечно затворање на пропустливи приклучокот.【Издржлив материјал& простор за заштеда на】На расклопна бенто кутија со капаците се направени од премиум храна одделение силиконски материјал, мека и трајни.Оваа расклопна садовите за складирање за храна е расклопна да се спаси 50% простор за максимална организација.Лесно за чување, висока температура отпорни.Затоплувањето на времето не може да надмине 3 минути.Микробранова печка, фрижидер, машина за миење садови се сите достапни и се безбедни.Можностите се бескрајни.2 см-Капацитет : 240 ML,540 ML,660 ML -На капакот на кутијата е дизајниран со заклучување за да се стабилизира на ручек кутија и да го направи тоа лесно да се носат.Здравје и безбедност. 【Лесно да се чисти】-Нашиот ручек кутии се перат, и тоа е многу лесно да се чисти.Ова не е голем квалитет прашање.Оваа расклопна контејнери, исто така може да се користи како кутија за ручек деца или отворено работници. -Ве молиме да го отстраните капакот кога микробранова печка е греење нагоре.Кога планирате кампување, планинарење, патување или излет, тоа е голема за да земе овие расклопна пластични храна садовите за складирање да се земе храна.Одлично за училиштата, во канцеларии, фабрики, домови и на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент