.

.

Сет на 24 M12x1.5 Тркала Повлечи Ореви, Хром Стил 12X1.5mm Хексадецимален 13/16 (21mm) Повлечи Ореви Маг Седиште со Миење Затворени Крајот Компатибилен со Toyota, Lexus Scion Isuzu, Сребро.

Сет на 24 M12x1.5 Тркала Повлечи Ореви, Хром Стил 12X1.5mm Хексадецимален 13/16 (21mm) Повлечи Ореви Маг Седиште

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од студената фалсификувани и топлина третираат за голема сила и издржливост, квалитет на трајни површината кои се занимаваат процес, анти-одземени.СПЕЦИФИКАЦИИ : Тема теренот M12x1.5, Целокупната должина 1.46" (37mm), вкупна ширина 1.1"(28mm), хексадецимален големина 13/16"(21mm), маг седиште со миење.ОДГОВАРА : 12mm x 1.5 маг седиште стил повлечи ореви w/ за миење одговара на повеќето 5 или 6 гкл тојота/lexus/scion и isuzu фабрика тркала, НЕ се ВКЛОПУВААТ возила со 60 степен конусна седиште/конус седиште/заострените седиште, топката седиште/круг седиште.КОМПАТИБИЛНА СО СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : Компатибилен со Toyota Camry, RAV4, Highlander, е корола, Такома, 4 Runner, Prius, Сиена Lexus RX, NX, ES, GX, Е, ГШ, LX, РК, LS, LC, КТ, на логична рамка Scion ТЦ, XB, FRS и Isuzu Родео, Полицаец, НПР, D-max.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се ВКЛОПУВААТ Toyota Land-Џип, Тундра и Sequoia, Lexus LS460, 460h, 600 H, LX470, LX570. ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 24x сребро повлечи ореви прикажани на сликите, да ги споредиме спецификации и стил со оригиналниот оние пред да го купите!Ако имате било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент