.

.

DesignOvation Декоративни Ѕид, Дрво Дома Организатор со Ткаенина Pin Одбор & Две Cubbies, Бела (209333)

DesignOvation Декоративни Ѕид, Дрво Дома Организатор со Ткаенина Pin Одбор & Две Cubbies, Бела (209333)

DEN 603.36

Пристапност
Во достапна форма

Декоративни врамени ткаенина pin одбор со две џебови со метална етикета на сопствениците.Две cubbies задржете 7.25 инчи од 4 инчи со 2.5 инчи и може да бидат означени.Етикета на хартија не се вклучени.Две пре-прилог виде гниење на закачалки вклучени на назад за ѕид дисплеј; објектот е спремен за бесење!.Здрав декоративни дрвена конструкција со dustcover поддршка и насликани заврши.Екранот димензии се 15.5 инчи во пречник од 20 инчи Висок.Длабочината на објектот се 3.5 инчи.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент