.

.

Масажа Игри Стол со подложка за нозе Полулегнал Видео Игра Стол PC Компјутер Стол за Дома и за Статистика (Црна, со подложка за нозе)

Масажа Игри Стол со подложка за нозе Полулегнал Видео Игра Стол PC Компјутер Стол за Дома и за Статистика (Црна,

DEN 604.80

Пристапност
Во достапна форма

????【Игри Стол со Висок Квалитет на Материјалите】 Овој сестран ергономски игра стол е направен со богата и со висок квалитет СТП, мемориска пена, седиште, и светкава трим конципирањето на седиштето го подобрува вашиот гејмерски искуство. ????【Повеќе Корекција Компјутер Стол】 Овој возен стол има 155 степен назад навалување механизам за да се обезбеди високи перформанси удобност за време на интензивен игри.Овој стол може да биде целосно валани далеку од неговата фиксна позиција. ????【Ергономски Дизајн Трки Стол】 Овој тркачки стил игри канцеларија стол има перница назад, lumbar поддршка, и подложка за нозе, како и великодушни баласт, кои нежно гушкање вашиот назад, лесно се елиминира било болка во грбот поради седи долги периоди на време, помагајќи да се релаксираат вашиот ум и да го намалите стресот, обезбедување на голема поддршка за вашето тело во голема удобност. ????【Мултифункционален Полулегнал Биро, Стол】Седиште висина прилагодливи од 19.5" да 23.2" им овозможуваат на корисниците да се најде на повеќето соодветна висина колку што е потребно; 90-155 степен полулегнал стол одлична за преземање брзо по долго време игри на среќа или работат. ????【Лесно Собранието и Одлична Услуга】Овој стол е лесно да се инсталира.И ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, нашиот производ сервисен центар секогаш ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент