.

.

TOCO FREIDO 4M Пливаат Обука Ремени Пливаат Bungee Канапи Отпор Бендови, Плива Обука Поводник,Плива Tether Стационарни Пливање, Плива Подигнат Статични Пливање Појас, Плива Bunge

TOCO FREIDO 4M Пливаат Обука Ремени Пливаат Bungee Канапи Отпор Бендови, Плива Обука Поводник,Плива Tether Стационарни

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Преносливата за патување и можете да го користите во Хотел, Мотел и Крстарење со Брод да уживаат во базени за пливање во "бесконечен базен".Удобно Пливаат Појас На поместена појас со лепенка е многу удобно без pinching и тоа е погодно.ПЛИВААТ ОБУКА ПОЈАС - иновативен дизајн материјали пловни на долниот дел од телото и тоа е одлична опција за зафатени луѓе, бидејќи тоа ви овозможува да бидете во домот, по ваша погодност.Висок квалитет на природна гума, цевка со добро истегнување сила.Сите возраст Пливаат Тренер кабелот е силна,погодна за Возрасни, Дете, истражуваат повеќе да се забавуваат и да стори повеќе за пливање вежбање.2 m, прилагодлив 55-105cm.Силна bungee те прави со подигање на темпото, во обид да стигнат на другиот крај.Спецификација : Материјал : Еластична+Најлон Димензија : 6mm*10мм*4m (внатрешен дијаметар * надворешниот дијаметар * должина) Половината Појас должина : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент