.

.

Cuisinart Готвач е Класичен Nonstick Хард-Елоксирани 2-Четвртиот Готви и се Прелива Saucepan

Cuisinart Готвач е Класичен Nonstick Хард-Елоксирани 2-Четвртиот Готви и се Прелива Saucepan

DEN 1078.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ е многу издржлива.Производот е произведен во Кина.Производот е лесен за употреба.Се протегаат капакот и се прелива spout на rim за лесно одвод.Тешко елоксирани надворешноста-густи и високо отпорни на абење.Quantanium nonstick готвење површината за професионални резултати.Кул контрола рачки.Калено класа капаци.Опис на производот Уникатно дизајниран да се исцеди течности лесно и уредно, на 2 четвртиот прелива saucepan е добредојден прилог на било модерната кујна.Две различни големина протегаат дупки, се прелива spout, и конусни rim направи фрлаат и одвод капе-слободни.Со внатрешни мерење ознаки, stovetop готвење никогаш не било толку едноставно!Карактеристики : Тешко Елоксирани Надворешноста|Мерење ознаки|Ненадмината на Топлината|Quantanium Не-Стап за Професионални Резултати|Кул Контрола Справи|се Капе-Слободен Фрлаат|Калено Стакло Покрие|Доживотна гаранција Бренд Приказна Со Совршени за едно јадење оброци. 12" пан вклопува дарежлив филети од говедско месо, пилешко и риба.Карактеристики : .

Главните карактеристики

Избор на клиент