.

.

BLACKPINK 2022-2023 НОВИ БИРО КАЛЕНДАР (+IDOLPARK ПОСЕБНИ 3~5 BLACKPINK PHOTOCARDS SET)

BLACKPINK 2022-2023 НОВИ БИРО КАЛЕНДАР (+IDOLPARK ПОСЕБНИ 3~5 BLACKPINK PHOTOCARDS SET)

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

2022-2023 (2 години) Биро Календар + IDOLPARK Подарок.Површината е 2022 и назад е 2023. Големина : Прибл. 5.9 x 9.6 инчи (15 x 24.5 cm).На фотографиите може да се надополни, ве молиме да се разбере.IDOLPARK Подарок : 3-5 различни photocards сет.BLACKPINK 2022-2023 НОВИ БИРО КАЛЕНДАР (+IDOLPARK ПОСЕБНИ 3~5 BLACKPINK PHOTOCARDS SET).

Главните карактеристики

Избор на клиент