.

.

GISK Сина Сет од 3 Сомот Накит Коцки Организатор Сет, Накит Чување на Екранот Коцки за Прстен Earring Фиока Хривнија Организатор(Сина)

GISK Сина Сет од 3 Сомот Накит Коцки Организатор Сет, Накит Чување на Екранот Коцки за Прстен Earring Фиока

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

❤【Високо Квалитетен Материјал】 : Остварување на Висок квалитет на Сомот и здрав композитни одбори, организаторот коцки се трајни , заштита на вашиот накит од било кој вид на штета. ❤【СЕТ ОД 3】 : Секоја лента мерки 13.8" x 9.5" x 1.3" (Dxšxv).Комплет вклучува прстен екранот лента (1 парче),12-оддел лента (1 парче),24-преграда (1 парче), Совршен за обетки, прстени, белегзии, ѓердани чување на организаторот. ❤【Лесно Складирање】 : 3 стилови на накит коцки за да се исполнат различни складирање потреби.Вие исто така може да се прилагоди на големината и бројот на прегради со отстранување или додавање на dividers да ги исполни вашите персонализирани складирање потреби.Лесно да се одржи во некој салон или фиока. ❤【Мултифункционален】- Овие накит складирање фах поставите работа убаво за дома чување, и, исто така, направи совршен дополнувања на трговија прикажи табели, изложба на екранот, и малопродажните продавници. ❤【Задоволство Гаранција】 : ние сме почитување на принципот на 100% задоволството на клиентите, па ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.Сет од 3 сомот накит коцки : .Ѕвони На Екранот Лента. 24-Оддел Послужавник. 12-Оддел Послужавник.Секоја лента 13.8 во x 9.5 во x 1.3 во (Dxšxv).Прилагодување на големината и бројот на прегради во накит послужавник за да се исполнат вашите индивидуални складирање потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент