.

.

Црна Ротирачки тањир, Мрзливи Сузан Круг Калено Стакло Плочата Ротирачки Послужавник за Кујна, Трпезариска Маса, за Кујна Ротирачки Маси

Црна Ротирачки тањир, Мрзливи Сузан Круг Калено Стакло Плочата Ротирачки Послужавник за Кујна, Трпезариска Маса,

DEN 1876.80

Пристапност
Во достапна форма

► Лесно да се Чисти, Се заоблени Рабови и Убава, Нежна и Мазна, и Ќе Не Нула Вашите Раце Кога Ротира, Заштита на Безбедноста на Вашето Семејство. ► Зајакнато Стакло Ротирачки Фах, Мазна и Лизгава, Висока Температура Отпор, Анти-Судир,Ng Капацитет на носивост, долгорочна Употреба. ► При Изборот на Големината, ве Молиме да се Измери Вашиот Десктоп Големина Прво.Разликата помеѓу Вкупната Големина на Плочата и Десктоп Големина Треба да Биде 40-50 Cm/15-20 In. ► 360° на Ротација, Флексибилни Ротација, Стабилна и Единствен Брзина, Шифрирана Топката Челик Лого, Мирна, Стабилна и Не е Лесно да се Навалите, Погодно за Споделување на Сите. ► Стакло Мрзливи Сузан Плочата е Убава и Лесно да се Чисти.Тоа е Многу Погоден за Големи Размери, Банкети, Ресторани, Кујни, Ресторани, Сали за состаноци, и Игри Venues.by Ротирачки Оваа Мрзливи Сузан Служат Фах, Лесно Можете Да Добиете на Сакате од Табелата.Тоа е Многу Погодна за Семејни Вечери и Собири на Пријатели, Лесно да ги Споделат со Сите.Големина Избор Предлог : Големината на Масата Треба да Биде Околу 40-50 Cm Поголеми Од Големина (Дијаметарот) на Плочата.Бидете Сигурни дека Постои 20-25 cm Простор на надворешната страна на Масата да се Одржи на Прибор за јадење.Производ Параметри : * Име на Производ : Мрзливи Сузан Плочата * Материјал : Калено Стакло * Боја : Црна * Димензии : 60 Cm/70 Cm/80см/90 Cm/100 Cm * Дебелина : 8 Mm * Карактеристики : Мазна Површина,Висока Температура Отпор, Стабилна Ротација, Не е Лесно да се Навалите, Никаква Бучава, Лесно да се Чисти и Одржува. * Применливи Места : Погоден за Кујни, Ресторани, Семејни Вечери, Роденден Партии, Хотели, Банкети, Итн.Пакување Листа : Turntablex1.

Главните карактеристики

Избор на клиент