.

.

BUYYUB Отстранлив Крпа Багажник,Накит Багажник,Кат Стои Крпа Багажник,Бања Дневна Соба Додатоци 38 X 32 X 8cm

BUYYUB Отстранлив Крпа Багажник,Накит Багажник,Кат Стои Крпа Багажник,Бања Дневна Соба Додатоци 38 X 32 X 8cm

DEN 1416.48

Пристапност
Во достапна форма

Складирање сцена : погоден за кујна складирање, спална соба за складирање, бања складирање, десктоп складирање и дневна соба за складирање.Специјален дизајн : високи и ниски бар слој дизајн за да се забрза крпа сушење.Место слободно : заградата е подот до таванот багажник, можат да бидат ставени слободно.Три-димензионални сушење : три-димензионални сушење, заштеда на повеќе простор.Силна товарот капацитет : база има силна товарот капацитет и не е лесно да се навалите.Боја : Silver Material : Нерѓосувачки Steel Style : 2 hooks Size : 390x45x36.5mm(15.35x1.77x1.44in) Quantity1 x крпа бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент