.

.

Baguette Печење Послужавник француски Перфорирани Baguette Пан за француски Стил Леб Стапови - Nonstick Перфорирани Леб Тавата со Нерѓосувачки Челик Тесто Scraper Пан Мувла (фран?

Baguette Печење Послужавник француски Перфорирани Baguette Пан за француски Стил Леб Стапови - Nonstick Перфорирани

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

❤.Професионален квалитет јаглероден челик и премиум nonstick силиконски слој за униформа печење и брза храна ослободување; PTFE, PFOA, BPA free. ❤.Усвојува задебелена 0.45 mm јаглероден челик за да се забрза дури и топлина.Зајакнати се работ за практично користење и да се избегне warping.Обезбеди подолг живот. ❤.Одлично не-стап може да се постигне со помалку природно масло за готвење.Помалку е времето за печење и ниска потрошувачка на енергија.Ослободување полесно Чистење полесно. ❤.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Оваа пан е машина за миење садови безбедно, сепак миењето, се препорачува да се продолжи животниот. ❤.Брзо да се направи со висок квалитет семејни јадења, попладне чај, банкет десерти и други деликатеси.Лесно да се справи со секојдневните готвење, семејство вечера, пријатели собирање, фестивал на прослави, итн.Поминуваат помалку време и треба повеќе да се забавуваат.Големина : Француски Baguette Пан 3-Леб | Боја : Сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент