.

.

Тимот на Голф Чадор со Заштитна Обвивка, Двојно Крошна Правец на Заштита Дизајн, Auto Open Копчето

Тимот на Голф Чадор со Заштитна Обвивка, Двојно Крошна Правец на Заштита Дизајн, Auto Open Копчето

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛФ ЧАДОР ДИМЕНЗИИ – Овој чадор е мерена 2" x 2" x 40" со 62 инчен крошна и тежи една фунта; Тоа е изградена од 100% најлон ткаенина со четири локации на крошна дека функција на тимот бои, лого, и име.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ОМИЛЕНА КОЛЕГИУМ ТИМ – Приказ, вашиот тимски дух на линкови со овој жив и издржливи голф чадор; Ако има само едно нешто што сакате да го споделите со светот, тоа би можело да биде вашата посветеност кон вашиот омилен тим.НЕ BRAINER ЧАДОР КАРАКТЕРИСТИКИ – Ајде да не reinvent воланот тука, во овој чадор е издржлив и совршено да ги понесете со вас на вашиот следните 18; Земи леани зафат и кликнете на својата авто-отворање на копчето за да се открие широк, двојно балдахин кој лесно блокови правец и ви држи сува од дожд.ДУПКА-ВО-ЕДЕН ПОДАРОК ИДЕЈА – Ова голф чадор го прави голем роденден, Денот на Таткото или на празник присутни за тоа страствен играч на голф, во вашиот живот, кој е опседнат со нивниот омилен тим; Или, пак, тоа го прави одличен подарок за себе премногу.ПОВЕЌЕ од 20 ГОДИНИ ВО БИЗНИС - Тим Голф е најголемиот снабдувач на МАК, NHL, MLB, и катедралната лиценцирани голф додатоци во земјата, нудејќи широк спектар на производи за повеќето жесток и страствен навивачи; Ние нудиме голем избор на голф топки, крпи, headcovers, divot алатки, капа клипови, чадори, торби за голф и многу повеќе; ред од нас денес, за да доминираат на голф мода игра додека надвор на линкови.

Главните карактеристики

Избор на клиент