.

.

1Pcs Жените Косата Клип Акрилик Шноли Крстот Транспарентен Рак Ноктот Клипови за Девојки Сочинуваат Перење Алатка за Декорација Додатоци,11,1 КОМПЈУТЕР

1Pcs Жените Косата Клип Акрилик Шноли Крстот Транспарентен Рак Ноктот Клипови за Девојки Сочинуваат Перење Алатка

DEN 374.88

Пристапност
Во достапна форма

Применливи Сцена : CASUALMaterial : Plastic Gender : WOMENFeature : Красат Применливи Сезона : Четири Seasons Department Име : Adult Type : Коса Claws Style : Fashion Release Датум : Spring2021 Pattern Тип : Solid Size 1-15 : 11cm/4.Одговара на Сите Жени што се : губење на ноктот клип совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно. - Нема извлекување или оштетување, нема да паднат лесно. - Елегантен и едноставен дизајниран ја покажат својата природна убавина, направете ја вашата фризура повеќе посебни и сјај!Нашата мисија е да обезбеди најдобри шопинг и користење на искуството на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент