.

.

Asixx Стигнале Перење Линија, 3.2 m 4 Линии Стигнале Облека Airer Затворен Ѕид Монтирани Перење Перење Линија Сушење Багажник

Asixx Стигнале Перење Линија, 3.2 m 4 Линии Стигнале Облека Airer Затворен Ѕид Монтирани Перење Перење Линија

DEN 539.76

Пристапност
Во достапна форма

【КАПАЦИТЕТ】На прилагодливи clothesline се протега да 3.2 m (10.50 ft), вкупно 4 јажиња, може да се прилагоди на должината што треба според големината на просторијата, не грижете се за вашата облека паѓа повторно!. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Оваа clothesline е совршен за бесење влажна облека, крпи, прекривки и сл.Погоден за бањи, балкони, бањи, перална соби, дневни соби, базен области и апартмани. 【ЗАЧУВАТЕ ВАШИОТ ПРОСТОР】Облека сушење линија може слободно да го стигнале, така што ќе може да го користи кога виси да се исуши и stows уредно си, кога you don' t треба.Нејзината помала големина го прави совршен за внатрешна и надворешна ограничен простор. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Тоа може да биде фиксна меѓу двата ѕида со навртки и завртки приклучоци, и доаѓа со заеднички додатоци за монтирање. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Ние вредност задоволството на клиентите пред сè друго.Било какви прашања поврзани со нашите производи или служба за било која причина, ве Молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ние ќе се вратам на вас и се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобар шопинг искуство тука.Ви благодариме!.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Бела Големина(Договор) : прибл. 29.4 x 6.3 x 6cm / 11.57 x 2.48 x 2.36 инчен Јаже Должина : околу. 3.2 m / 10.50 ft(секоја линија) Тежина : околу. 442g Пакет се Вклучени : 1 x Стигнале Облека Airer 4 x Завртки 4 x Завртка Тапа Забелешка : ве Молиме забележете дека ова е за внатрешна употреба и затоа не се погодни за многу тешки облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент