.

.

Златен Лист Trinket Јадење Носителот Накит Организатор Чинија, Декорација Прст Прстен, Обетки Ѓердан Хривнија Фах Држачот за Дома Свадба, Роденден Подароци Жени, Дево?

Златен Лист Trinket Јадење Носителот Накит Организатор Чинија, Декорација Прст Прстен, Обетки Ѓердан Хривнија

DEN 201.36

Пристапност
Во достапна форма

Убави мали златен лист во облик на керамички накит плоча, Направена од одличен квалитет глазирани керамички.Димензии како слика покажува : 6" x 3.5" x 1" (5.8 x 9 х 2.5 цм).Нето Тежина : 6.4 оз (180g).Елегантен Дизајн : Едноставен дизајн со чисти линии, заедно со парична казна позлата процес и добар сјај.Овој мал trinket лента е совршен за уредно уредување на вашиот прстен, мали ѓердан, накит и прикажете го вашиот парфем шишиња.Топло совети : површината на овој објект е со electroplating process The складирање на сапун енергија хемикалии може да предизвика electroplating слој на оваа фах да падне, и тоа не е погоден за долгорочно складирање во влажна средина и места.Значи, ние ви препорачуваме оваа лента се користи за jewelly складирање ,трпезариска маса или други контра врвот декорација.Овој прстен носителот не можат да се користат во машина за миење садови, ако производот добива валкани, само исплакнете со вода.Широка Употреба : Одличен мал подарок, trinket оркестарот, дами накит носителот, дури и сапун јадење.Убави мали златен лист во облик на керамички накит плоча, Направена од одличен квалитет глазирани керамички.

Главните карактеристики

Избор на клиент