.

.

Spoonflower Ткаенина - Toile Зелена Бела Класичен Гроздобер Антички Историски француски Печатени на Текстил Кадифени Ткаенини од Дворот - Тапацир Дома Декор Bottomweight Облека

Spoonflower Ткаенина - Toile Зелена Бела Класичен Гроздобер Антички Историски француски Печатени на Текстил

DEN 984.00

Пристапност
Во достапна форма

Кадифени Ткаенини.Сомот 54 инчи широка // 10.9 оз на квадратен двор. 100% полиестер кадифени ткаенини со краток куп и суптилни трепет.Совршен за дома декор и комерцијални одделение тапацир, тешка категорија облека, и луксузни додатоци.Оригиналниот Дизајн На Авторски Права : Lilyoake.Повеќе дворови ќе се печати како континуирана должина, повеќе масти четвртини се произведуваат како поединечни парчиња.Одржливо Направи-да-Цел од страна на Spoonflower во Дурам, Северна Каролина.Материјал Тип : Кадифе | Големина : Двор.

Главните карактеристики

Избор на клиент