.

.

Meanwell Quad Излез Префрлување Напојување RQ-50C 50W +-5V +-15V(5-Pack DHL

Meanwell Quad Излез Префрлување Напојување RQ-50C 50W +-5V +-15V(5-Pack DHL

DEN 3278.40

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : ЗНАЧИ ДОБРО Модел : RQ-50 COutput : 50 W 5 V/5 A -5 V/0.5 A 15 V/1А -15 V/0.5 А. 1 предмети=5-Пакет + БЕСПЛАТЕН ДАР со DHL слободни брод(5-7 работни дена за САД).Изберете Препорачана Превозот услуга и плати изразат полнење (1-3 дена за САД).Meanwell агент, гарантира автентичен, најдобри попуст!Цената не вклучува данок, меѓународни товарни е скапо, не поддржува враќа, замена (освен ако купувачи плати и назад товар).Добредојде,можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во Сила дома.Ние сме ЗНАЧИ И агенти,постојат повеќе од 5000 видови на производи, во парк,да се обезбеди брза достава,цена предност,ако сте за деловни корисници или да го купите повеќе од 20 компјутери,ве молиме контактирајте со нас за повеќе поволна цена!Имајте на ум : исто така евтини производи може да биде имитација или неисправни производи,обично неколку месеци подоцна може да бидат скршени,оригиналниот производ може да се користи за 5 или повеќе години,моќта ќе не изгори на опрема,ова е вистинска зделка!.

Главните карактеристики

Избор на клиент