.

.

Kiddiezoom Новороденче Панталони Бебе и Деца Унисекс Памучни Панталони Панталони Симпатична Бебе Панталони

Kiddiezoom Новороденче Панталони Бебе и Деца Унисекс Памучни Панталони Панталони Симпатична Бебе Панталони

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Машина За Миење.Поставете ги вклучува 3 органски панталони во бебе-мека органски панталони памук со ребрести ракав.Опфатени еластична појаси.Вклучува ленти и цврсти бои за лесна облека.Супер мека памучна на бебешка кожа слободни од штетни хемикалии.Доверливи Kiddiezoom дизајниран со премиум ткаенини, удобност и заштита.Еден спакувани еластична корселе и ребрести ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент