.

.

Селски Државата Тед Ѕид Тесен Слика Помеѓу Полица Display | 24 Инчен Постоечкиот Дрвени Полици Потресени Браун Сет од 2

Селски Државата Тед Ѕид Тесен Слика Помеѓу Полица Display | 24 Инчен Постоечкиот Дрвени Полици Потресени Браун

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Се создаде читање јадење во вашиот дете соба, канцеларија, дневна соба, playroom или во градинка со овие ѕид монтирани полиците.Полиците се направи одличен подарок за housewarming или Божик, се направи некој среќен за одмор или посебен повод.Празните ѕидови се направи дома декорација изгледа нецелосни, па ја заврши својата оркестарот како професионалец и покажат своите таленти во процесот на дизајнирање.Заврши оркестарот на вашиот дом со додавање на завршувањето допира до вашите ѕидови.Подготвен да се Користи : полиците дојде целосно да се составуваат и монтажа на хардвер и ѕидот дефиниција е вклучен во пакетот.Голема како кујна полица ѕид во вашата кујна, бања, спална соба, градинка или дете соба, како и.Совршен виси на ѕидот оркестарот за да се прикажат само за ништо, со разумна цена, можете да ги користите како dorm полица за чување на животни и колекционерски предмети.Индустриски Изгледа Публикации : Користете ѕидот mountable полиците за да се прикаже, да се организираат и да ги красат вашите предмети и дневна соба.Наместо да се користи за голем парче мебел да ги зачувате вашите книги, ќе зачувате копија на подот.Тоа може да прими сите ваши toiletry, парфеми, готвачите, зачини или провизии essentials.Погледне преку декорација и дизајн идеи на Pinterest и реплицираат на high-end дизајни ќе видите за дел од цената.Декоративни Ѕид Полица : Spruce до секоја соба ѕидови со овие екранот корнизи за да додадете функционална и шик чување, можете удобно да се прикаже вашиот ник nacks, фотографии, дома декорација парчиња, и многу повеќе.Можете да креирате ѕид на определување од страна на изложен вашите фотографии, награди, трофеи, колекционерски винил евиденција, стрипови и други работи.Минималистички Селски Дизајн : Torched дрво тесен помеѓу е одлично за мали простори.Студија доволно да се држи до 10 lb .Овие вистинско дрво ѕид слика корнизи се совршени за прикажување само за ништо, може да се создаде ѕид колаж во farmhouse дизајн со вашите омилени фотографии, уметност или книги.Секоја полица е димензии L 24" D 3 3/8" H 2 1/4".Мулти Функционални Вистинско Дрво : Пауловнија дрво се користи во апликации кои се лесни уште пропорционално силен, одржлив и вистинско дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент