.

.

Joywell Троседот Потпирач Организатор, Не се Лизга Лен Фотелја Caddy Преносни ТВ Далечински Управувач Носителот Ноќни Caddy Кожа регулируема Облегалка Каучот Џеб Организа

Joywell Троседот Потпирач Организатор, Не се Лизга Лен Фотелја Caddy Преносни ТВ Далечински Управувач Носителот

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Се сретне вашата организација потреби : Овој далечински носителот оди над потпирач на каучот, и е одличен решение за вашите забавни потреби, кое може да се чува сите ваши полначи,електрична опрема,трудови и knick knacks во ред.Со нашиот џеб caddy организатор, ти повеќе нема да имаат проблеми со наоѓање на она што ви треба.Материјал : Joywell троседот потпирач организаторите се направени од лен ткаенини,што го прави стол caddis и ноќни caddy изгледа повеќе текстура.Тие не само практични дома складирање,но, исто така, е исклучителна соба декорација.Против пролизгување дизајн : Ние продолжување на опашката на регулируема облегалка потпирач организатор, па можете да навивам во јазот помеѓу каучот потпирач и перница.На задната страна на каучот caddy, ние дизајниран против пролизгување силикон точки,дури и на кожни површини,тв далечински caddy не е лесно да се лизга надвор.Применливи сцени : далечински управувач носителот може да се користат за кревет, троседот, регулируема облегалка, каучот, биро, стол, душек, маса, ученичките домови.Уредно продавници вашиот ТВ remotes, рефлектори, мобилни телефони, magzines ,тетратки, пенкала, очила, закуски, и слушалки.ИНСТАЛАЦИЈА : Место на крајот со организаторот внатре и од под каучот перници за да се обезбеди организатор на место.Ако е премногу долго време и што сакате да ја прилагодите тоа, исто така можете да се тркалаат и потоа го стави под седиштето.Машина перат.Ниска циклус со слични бои, собори сува ниска .Не кајгана.Нашиот далечински носителот фотелја caddy е одличен решение за вашите забавни потреби!Она што вие само треба да направите е лизгање во текот на рака на вашиот тросед и навивам тоа во внатрешноста на перница.

Главните карактеристики

Избор на клиент