.

.

Umbra Bulletboard Ѕид Монтирани Билтен, Магнетно, Порака Одбор, 21 Длабочината, Јаглен

Umbra Bulletboard Ѕид Монтирани Билтен, Магнетно, Порака Одбор, 21 Длабочината, Јаглен

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

ДВОЈНА ЦЕЛ БИЛТЕН И МАГНЕТ за СТАТИСТИКА ОДБОР : Trigon има перфориран лим панел со графички печати и ЕВА пена зад него, па може да се стави до белешки и слики или со магнет или pushpin; доаѓа со 12 pushpins и 12 магнети.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ЕРИК ЧОВЕК мерки 20 ¾ x 15 x ¾ инчи.ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Ако не сте целосно задоволни од било која причина, контактирајте со нас во рок од 30 дена и ќе го поправат или прашање за целосно враќање на средствата.Боја : Јаглен Trigon е ѕид поставена огласна табла, која има елегантен и геометриски дизајн.Оваа канцеларија суштинско значење додава модерен и убав допир на различни простори.Овој храбар и модерна огласна табла може да се користи во вашата канцеларија или дом на екранот потсетници, фотографии или mementos.Нејзините разноврсна и око-фаќање на дизајнот работи со голем број на оркестарот стилови и веднаш ажурирања на вашиот ѕид простор.Trigons метал панел и храбар геометриски дизајн става модерен пресврт на традиционалните плута и магнет одбори.

Главните карактеристики

Избор на клиент