.

.

Премиум 3x5/6/7 Брзина Палецот Shifter Рачката на Патот Велосипед Задните Derailleur Кабел

Премиум 3x5/6/7 Брзина Палецот Shifter Рачката на Патот Велосипед Задните Derailleur Кабел

DEN 513.60

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиум Легура 3x5/3x6/3x7 15/18/21 брзини Палецот Shifter.Се работи за 22.2 мм дијаметар handlebar.Доаѓа со нерѓосувачки челик внатрешна кабли (150-200cm/59-79inch).Погодни за планински велосипед/патот велосипед/виткање велосипед.Тежина : 132g/пар.

Главните карактеристики

Избор на клиент