.

.

Малку Глувчето За Вршење На Сирење Пелена Кеси Персоналните Ранец Патување Кориснички Име Жени, Девојки Bookbag Knapsack Tote Торба

Малку Глувчето За Вршење На Сирење Пелена Кеси Персоналните Ранец Патување Кориснички Име Жени, Девојки Bookbag

DEN 806.16

Пристапност
Во достапна форма

Материјали : Најлон,материјалот е еколошки,дише и лесен во тежина, тоа е водоотпорен,не згаснат,и не се деформира,обезбедување на мајки со вредност-за-пари искуство.Голем Капацитет : 10.83 x 6.69 x15 инчен (Dxšxv).Пространа простор,1 x патент џеб на предната страна,2 x странични џебови и некои одделни џебови внатре, да обезбеди доволно простор.Кој може да се одржи многу работи што сакате да ги носат.Мултифункционален : Тоа може да се користи како пелена торба,туристички ранец,пелена носи торба,шетач торба,ранец за лаптоп,итн.Тоа е погоден за млади родители да ги користат.На едноставен стил и елегантен дизајн се многу погоден за патување и шопинг со вашите момчиња и девојки.Прошетај,итн.,ајде ќе земам со вас во начинот на кој ви се допаѓа,погоден за бебиња да излезе и да игра,и може да се одржи многу работи.Совршен Подарок : Персоналните прилагодување е на спомен значење.Можете да се прилагодите на спомен име или текст,како одмор подарок,на годишнината подарок,итн.На семејството или пријатели.Персоналните Прилагодување : Можете да се прилагодите на името што сакате да ја прилагодите,или став од зборовите што сакате да кажете.Добредојдовте на нашата продавница!Оваа персоналните мама торба може да се прилагоди со името или текст,направени од водоотпорен најлон материјал,современи персоналните исклучителен дизајн,издржлива,голем капацитет,стилски,и може да се користи во повеќе наврати и мулти-функција.Material Nylon материјал е избран,кој е дише и лесен во тежина, тоа е водоотпорен и не избледуваат.Structure It има голем капацитет.1 x главниот капацитет на кеса,1 x патент џеб на предната страна,2 x странични џебови и некои одделни џебови внатре, да обезбеди доволно простор.Кој може да се одржи многу работи што сакате да ги носат.Multifunction It може, исто така, мулти-функција и мулти-цел за употреба : може да се користи како пелена торба,туристички ранец,лаптоп ранец,итн.,погоден за млади мајки и погоден за бебиња или домашни миленици да се одржи многу работи кога излегувам надвор да играат.

Главните карактеристики

Избор на клиент