.

.

All-Star Allstar Играчи Серија Catchers Поставите 9-12

All-Star Allstar Играчи Серија Catchers Поставите 9-12

DEN 5399.76

Пристапност
Во достапна форма

All-Star "Играч Серија" Catcher е Комплет (4 Бои).МВП Catcher е Шлем.Градите Заштитник.Нога Чувари.Опрема Торба.All-Star фиксна заедно овие проекти за да се обезбеди нови catcher со целиот сет на опрема за да ги добие и трчање.Нема пофини опрема направени.Ако сте сериозни во врска со вашата позиција што треба да биде сериозна за заштита.All-Star ви дава удобност, мобилност и заштита треба да се изврши.Играчот Серија Комплет Вклучува : МВП catcher е шлем, градите заштитник, нога чувари и опрема торба.Мит не се вклучени.Возраст : 9-12 Бои : Црна, Кралската, Скарлет, Морнарица.

Главните карактеристики

Избор на клиент