.

.

Електрични Мраз Crushers Машина Избричи Мраз Машина Мраз Снег Конус Создателот Професионални Двојно Ножеви Нерѓосувачки Челик Мраз Хлапак Машина за Дома Комерцијалн?

Електрични Мраз Crushers Машина Избричи Мраз Машина Мраз Снег Конус Создателот Професионални Двојно Ножеви Нерѓосувачки

DEN 5016.00

Пристапност
Во достапна форма

водоотпорен "on/off" switch гарантира безбедноста, удобноста и мирот на умот; Ножеви запре ротирачки и моќта исклучува автоматски кога бункер се справи со е отворена за да се избегнат повреди.Тешки фрлија здрав база нуди стабилна и мирна работна станица; Минимизираат вибрациите и бучавата да се задржи релаксирана атмосфера и пријатно искуство.Храна одделение корозија-слободен нерѓосувачки челик сечилото и мраз сад гаранција за подолг живот од конкурентот; Рѓа-доказ и хигиенски услови за гаранција на безбедноста на храната; Лесно се чисти механика дизајн го прави вашиот живот полесно, заштедува енергија и време.Електрична енергија и лесно ракување дизајн се направи на работа секогаш кога сте подготвени, Нашите остри двојна ножеви ви обезбеди пониско, пофини, и fluffier снег мраз, и моќни електрични стартер моторни ви донесе високо ефикасни мраз дробилката, дробење до 143 кг на избричи мраз на час; Повисоки дробилката на телото и на лактите се даде на машина за подобра естетика, истовремено овозможувајќи повеќе простор за контејнерите како пехари, чаши, чинии, итн.Елегантна и чисти изглед ја прави оваа мраз машина повеќе атрактивни во вашата кујна; Нашата единствена и атмосферски дизајн е совршен за сите различни средина, како и домови, брза храна, продавници, ресторани, кафулиња, барови, клубови, куjни, снек стои, фестивал, саеми итн.Greatrue е посветена на развој на кујна материјали,Ова електрична мраз дробилката е многу погоден за правење на кршен мраз и замрзнати пијалоци.Тој е опремен со нерѓосувачки челични ножеви, стабилна тешки леано железо база, и моќен мотор.Тоа е многу погоден за производство на рачно изработени лапавица и замрзнати пијалаци за брза храна, ресторани, снек барови, продавници за кафе, на училиште куjни, клубови. , Ресторан, карневал, банкет или фестивал.Не двоумете се да се купи тоа сега!.На неговата површина преку посебен процес, ножот направени на 304 нерѓосувачки челик ,машината, исто така, има убави пакување,висока мелени ефикасност, едноставна операција, безбедно, трајни предности.

Главните карактеристики

Избор на клиент