.

.

Крпа Потоплите,Бања Постојана Температура Ѕид Монтирани Времето Електрично Загревани Индукција Крпа Багажник,600128220MM

Крпа Потоплите,Бања Постојана Температура Ѕид Монтирани Времето Електрично Загревани Индукција Крпа Багажник,600128220MM

DEN 5735.76

Пристапност
Во достапна форма

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 2-бар дизајн е изработен од ABS носат-отпорни, пластика, лесно да се чисти и да нема никакви rusting проблеми.крпа потоплите може да помогне да се загрее вашиот крпи и исушете ги пред употреба.Автоматско човечкото тело, уреди со покажувач : кога еден човек пристапи при работа, тоа ќе престане да работи.Штом карактер лисја, тоа ќе почне да работи, со сетилните спектар на 3 M. ★Карактеристики-брзо сушење : Брзо сушење,мерењето,постојана температура,заштита од прегревање,стилски екран на допир, АБС материјал, слаба струја управување.висока температура отпор, без промена на бојата, не исчезнува.температура прилагодување.пешкири, облека и влага брзо да исчезне.Полицата е во комбинација со крпа за да ја исуши, понудата проштална на една функција, атрактивен и практичен. ★Одлична товарот перформанси : дизајн на растојанието помеѓу гранка цевки е само право, и пешкири, облека, итн.може да се закачи во исто време, и целото тело загрева рамномерно. ★Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Потоплите : крпа потопол е совршен крпа-греење решение за вашиот дом.Својот ѕид-монтирани дизајн зголемува вашата подот, и својот модерен стил го прави погоден за вашиот ентериер.Тоа не само што не е совршен крпа грејач, но исто така прекрасен бања декорација. ★Ентузијасти customer service : Ако имате било какви прашања за време на употреба, Или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име на производ : Крпа Warmer Product модел : MJ04-88 Material : ABS носат-отпорни, plastic Bracket материјал : висок квалитет на алуминиум alloy Product големина : 60*12.8*22 CMSurface третман : polishing Number на слоеви : 3 Power : 550 WVoltage : 220 VFrequency : 50 Hz Temperature : 55℃±5 Heating time : 20 Second Net тежина : 3.5 kg Gross тежина : 5kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент