.

.

CRAFTMEMORE Snap сврзувачки елементи Боја Галвански Солидна Месинг Прилепува Тешки Притиснете Студ Poppers Прстен-Приклучок Копчето #201 VT47 Пакет од 10 (15 мм, Брусен Месинг)

CRAFTMEMORE Snap сврзувачки елементи Боја Галвански Солидна Месинг Прилепува Тешки Притиснете Студ Poppers Прстен-Приклучок

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Производ : Ринг-Приклучок Прилепува Fastener изработени од месинг метал.Изберете ја вашата посакувана боја.Количина : пакет од 10 заврши прилепува.Одредување Алатка се Продава Одделно.Пребарување ASIN : B07 RGNW5 MD за 15mm прилепува.Види CRAFTMEmore е storefront за сите видови на занает материјали некогаш се потребни за вашиот проект!.

Главните карактеристики

Избор на клиент