.

.

Тимот на Голф Воено воздухопловната 62 Голф Чадор со Заштитна Обвивка, Двојно Крошна Правец на Заштита Дизајн, Auto Open Копчето

Тимот на Голф Воено воздухопловната 62 Голф Чадор со Заштитна Обвивка, Двојно Крошна Правец на Заштита Дизајн,

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма

ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ОМИЛЕНА ВОЕНА ВЛАСТ – Приказ, вашиот тимски дух на линкови со овој жив и издржливи голф чадор; Ако има само едно нешто што сакате да го споделите со светот, тоа би можело да биде вашата посветеност кон вашиот омилен тим.Сите наши производи се направи совршен Денот на Таткото, одмор или роденден подарок за тоа посебно играч на голф во вашиот живот.Нејзините 62 инчен, двојно-балдахин дизајн тежи само еден фунти и е совршен за чување ќе се исуши на оние магливата дена, или за блокирање на ветрот кога станува кревката таму.Изберете ја вашата воена власт и да ја претставуваат вашата fandom на нив и надвор на теренот за голф со Тимот на Голф s golf чадор.Цел еден и денес доминираат во мода игра следниот пат кога ќе удри на линкови.НЕ BRAINER ЧАДОР КАРАКТЕРИСТИКИ – Ајде да не reinvent воланот тука, во овој чадор е издржлив и совршено да ги понесете со вас на вашиот следните 18; Земи леани зафат и кликнете на својата авто-отворање на копчето за да се открие широк, двојно балдахин кој лесно блокови правец и ви држи сува од дожд.ГОЛФ ЧАДОР ДИМЕНЗИИ – Овој чадор е мерена 2" x 2" x 40" со 62 инчен крошна и тежи една фунта; Тоа е изградена од 100% најлон ткаенина со четири локации на крошна дека функција на тимот бои, лого, и име.Нејзините моделирани контрола обезбедува секогаш го имаат најдоброто справи со вашиот чадор.Дополнително, авто-отворање на копчето е чудно е задоволување да им помогнам.ПОВЕЌЕ од 20 ГОДИНИ ВО БИЗНИС - Тим Голф е најголемиот снабдувач на МАК, NHL, MLB, и катедралната лиценцирани голф додатоци во земјата, нудејќи широк спектар на производи за повеќето жесток и страствен навивачи; Ние нудиме голем избор на голф топки, крпи, headcovers, divot алатки, капа клипови, чадори, торби за голф и многу повеќе; ред од нас денес, за да доминираат на голф мода игра додека надвор на линкови.Обидете се тоа, кликнете на копчето и да ја види капата летаат open with ease!Дали сакате да карактеристика на вашиот омилен тим на вашиот следен голф чадор?Тимот на Голф производите се официјално лиценцирани од страна на МАК, NCAA, MLB, NHL и Војската.ДУПКА-ВО-ЕДЕН ПОДАРОК ИДЕЈА – Ова голф чадор го прави голем роденден, Денот на Таткото или на празник присутни за тоа страствен играч на голф, во вашиот живот, кој е опседнат со нивниот омилен тим; Или, пак, тоа го прави одличен подарок за себе премногу.

Главните карактеристики

Избор на клиент