.

.

Јога со Броеви Starter Пакет

Јога со Броеви Starter Пакет

DEN 1881.60

Пристапност
Во достапна форма

Крупните (30"x72"), одржливо направени во САД, природни гума, јога мат.DVD "10 Сесии за Јога".Носење на рака.Бесплатни земјата превозот во континентална САД.Јога со Броеви е систем за учење и практикување на јога на своја смисла.Нашите мат користи нумерирани цели и gridlines да ви помогне да се постигне правилно позиционирање и усогласување.Системот е лесен, прилагодливи, и ефективни.Ние сме на мисија да се направи јога достапни за што поголем број луѓе што е можно.

Главните карактеристики

Избор на клиент