.

.

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

DEN 3650.88

Пристапност
Во достапна форма

Влакна Тип : OM4. Запаливост Оценка : LSZH.Кабел Боја : Аква.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10). 2 влакна OM4 печ мозок, LC push pull да LC притисни да се повлече, 16mm јакна, ниска чад нула халоген (LSZH) оценет, Ултра ИЛ, 46m.

Главните карактеристики

Избор на клиент