.

.

XIZHOUCUN 40Pcs/Многу 1.9 Инчи Печати Hairpin Snap Косата Клипови за Деца Девојки Симпатична Бебе Клипови Метал Barrette Деца Коса Додатоци Полица Стапка (Боја : Црна)

XIZHOUCUN 40Pcs/Многу 1.9 Инчи Печати Hairpin Snap Косата Клипови за Деца Девојки Симпатична Бебе Клипови Метал

DEN 611.76

Пристапност
Во достапна форма

40 Pcs/Многу 1.9 Инчи Печати Hairpin Snap Косата Клипови За Деца Девојки Симпатична Бебе Клипови Метал Barrette Деца Коса Додатоци.Мода и ретро : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц партии, партии и фото реквизити.Убава и практична настава : ги поддржува сите дебели или тенки кадрава или права коса, има коса тесни, не ја оштетува косата, и ви дава една убава фризура.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Тоа може да се користи како добра шминка помошник и тоа е лесно да се создаде свој фризура.Купи со доверба-цврсто веруваме дека не постои никаков проблем со нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро. 40 Pcs/Многу 1.9 Инчи Печати Hairpin Snap Косата Клипови За Деца Девојки Симпатична Бебе Клипови Метал Barrette Деца Коса Accessories Material : Grosgrain ribbon Color : Како слики,ве Молиме да ни остават порака за боја бројот што го сакате,Или ние ќе ги праќаш микс случајни бои.Големина : 1,9 nch Packing : 40 компјутери/број 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент