.

.

A&R Спорт Јуниор Устата Стража, Јасно

A&R Спорт Јуниор Устата Стража, Јасно

DEN 47.76

Пристапност
Во достапна форма

Во прилог да се прилагодливи шлем рака, jr.Големина.Обичај се вклопуваат во 35 секунди.Инструкции за монтажа вклучени.Во прилог да се Прилагодливи Шлем Рака.Обичај се Вклопуваат во 35 Секунди.Инструкции за Монтажа Вклучени.Од&R Спорт, водечки бренд во спортски прибор за повеќе од 20 години.A&R уста guard со прилагодливи шлем рака е anatomically точен, нуди обичај се вклопуваат во 35 секунди и има двојно-перница систем за да се намали шансата на забот штета и вилицата фрактури.Достапни во СР и Jr големини.Црна, Црвена, Розова и кралска Сина.Од&R Спорт, водечки бренд во спортски прибор за повеќе од 20 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент